Outsourcing IT

Outsourcing IT

Obsługa informatyczna firm prowadzona przez zespół doświadczonych, certyfikowanych specjalistów Bonet. Nasze działania to przede wszystkim wzrost dostępności i bezpieczeństwa danych naszych klientów oraz optymalizacja kosztów działów IT.

Najnowsze technologie

Współpracujemy z czołowymi producentami sprzętu komputerowego, dzięki czemu nasi klienci mają bezpośredni dostęp do najnowszych technologii w zakresie infrastruktury serwerowej i sieciowej oraz stacji roboczych i urządzeń peryferyjnych.

Transparentne zasady

Jasne zasady określające współpracę z naszymi klientami, zapewnienie odpowiedniego, wysokiego poziomu obsługi pozwalają nam na nawiązywanie trwałych relacji biznesowych z firmami na terenie całego kraju oraz z podmiotami zagranicznymi.

Co zrobimy dla Twojej firmy?

Oferujemy szereg rozwiązań dostępnych zarówno kompleksowo, jak i w osobnych pakietach.

Cloud Computing

Zgodnie z najnowszymi trendami oferujemy rozwiązania w chmurze, zarówno Private Cloud, jak i Hybrid Cloud. Dla naszych klientów projektujemy oraz wdrażamy infrastrukturę pozwalającą korzystać z najnowszych rozwiązań.

Skontaktuj się z nami
Projektowanie infrastruktury

Dla naszych klientów tworzymy projekty infrastruktury sieciowej i serwerowej w budynkach firmowych. Nasze rozwiązania zawierają najnowsze wytyczne w zakresie bezpieczeństwa oraz redundancji, tak aby w przypadku ewentualnych awarii zapewnić ciągłość biznesową.

Zapytaj o szczegóły
Opieka nad serwerami

Dla naszych klientów prowadzimy kompleksowe działania monitorujące pracę ich serwerów. Wdrażamy aktualizacje, rozwiązujemy problemy sprzętowe oraz serwerowe. Zabezpieczamy serwery przed nieautoryzowanym dostępem. Gwarantujemy szybki czas reakcji w przypadku wystąpienia problemów z dostępem do zasobów.

Umów się na spotkanie

Jak pracujemy z naszymi partnerami?

Wzajemnie zaufanie ora transparentność działań gwarantują długoletnią współpracę.

Pierwszy kontakt
Pierwszy kontakt

Istotą owocnej współpracy jest szczegółowe określenie oczekiwań. Spotkanie z naszym ekspertem pozwoli sprecyzować zapotrzebowanie na usługi.

Audyt infrastruktury
Audyt infrastruktury

Dokładne określenie bieżącego stanu infrastruktury stanowi etap wyjściowy do wdrożenia zmian mających na celu usprawnienie procesów biznesowych.

Ustalenie zakresu prac
Ustalenie zakresu prac

Umowa z naszą firmą gwarantuje wysoki poziom dostępności usług, dzięki czemu Twoja firma może skupić się wyłącznie na swojej działalności biznesowej, pozostawiając nam techniczną stronę obsługi działań IT.

Nasi partnerzy